Tavan Kaplama Nem ve Rutubeti Önlermi?

Köpük tavan kaplama malzemesi, nem ve rutubet yalıtımı yapar mı, nem ve rutubet için hangi tavan kaplama yapıştırıcısı kullanılır, ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır.

Tavan Kaplama Nem Ve Rutubeti Önlermi?

Tavan Kaplama Nem ve Rutubet Yalıtımı Yapar Mı? 

Tavan kaplama malzemesi hem ekonomik hemde yalıtım amaçlı olarak üretilmektedir ve günümüz şartlarında en sağlıklı ve en verimli bir üründür.

Tavan kaplama malzemesi üretim amacı nem rutubet yalıtımı sağlamaktır. Bu nedenle stropiyer tavan kaplama malzemesi 100 nem rutubet yalıtımlıdır.

Daire içlerinde oluşan terleme, nem, rutubet ve küflenmeler zamanla sağlığımıza ciddi zararlar vermektedir. Bu yalıtımları sağlamak için ciddi masraflar yapılsada tavanlarda oluşan nem, rutubet, küflenme ve terlemelerin önüne geçilememiştir. EPS den üretilen tavan kaplama malzemesi bu konuda en iyi sonuçlar veren ve aynı zamanda ekonomik olarakta oldukça iyi olan tavan kaplama malzemesi, ideal bir üründür. Tavan kaplama malzemesini banyolarda, mutfaklarda ve dairenin tüm tavanlarında kullanabilirsiniz.

Banyo tavan kaplama yaparken dikkat edilmesi gereken, aderansı yüksek ve mukavemeti sağlam bir yapıştırıcı kullanmaktır. Mutfaklarda oluşan terlemenin ve küflenmenin önlenebilmesi için de tavan kaplama malzemesi en ideal bir üründür.

Tavan kaplama malzemesi 50x50 ebatlarındadır, 8mm, 11mm ve 13mm olarak imalatı yapılmaktadır.

Tavan kaplama çeşitleri; Desenli tavan kaplama, pres baskı tavan kaplama, ekonomik tavan kaplama, enjeksiyon baskı tavan kaplama olarak sınıfları vardır. Tavan kaplama malzemesi kalınlığı ne olursa olsun yalıtım olarak aynıdır. Sadece enjeksiyon baskı tavan kaplama malzemesi görsel olarak 3 boyutludur. Daire içlerinde 4 duvar dekore edilirken en çok ihmal edilen ve önemli olan 5'inci duvar vardır. Tavan kaplama olarak faydalanacağınız ürün stropiyer tavan kaplama malzemesidir.

Bir sonraki makalemiz olan başlıklı konuda hakkında bilgiler verilmektedir. Dilerseniz bu makalemizide inceleyebilirsiniz.

07.06.2017(Güncelleme)
10419
0
5 - 1/5

Bu Makale İle Alakalı Ürünler


Görüş ve Öneri Bildirin, Yorum Yapın
Fotoğraf
 
Gönderileriniz; hakaret, kötü söz ve yasa dışı söylemler olmamalıdır. Aksi halde sistem, otomatik olarak silecektir.