Neden Koli Olarak Almak Zorundayız?

Ürünler fabrikadan sevk edilmektedir. Kargo esnasında kırılmalara ve hasar görmelerine karşı alınmış bir önlemdir. Kullanım alanınıza en uygun koliyi seçip satın alabilirsiniz.


Fiyatlar Adet Mi Yoksa Metre Kare Mi?

Online satış sitelerinde standart yapı vardır. Fiyatlar birim fiyat üzerinden yazılır. Adet, m² veya m/Tül olarak arttırılır(+) ya da eksiltilir(-). Ya da koli içi birimler şeklinde yazılır ve bu birimler kat


Fiyatlar Pahalı Mı?

Kargo dahil olarak tüm Türkiye'ye gönderim yaptığımız için ve diğer online marketlerdeki aynı ya da emsal ürünlerden daha uygundur.


Kapıda Ödeme Sistemi Var Mı?

Kapıda ödeme sistemimiz yoktur. Nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapılmaktadır.


Tavan Kaplamalar Gerçekten Isı Yalıtımı Yapıyor Mu?

Evet, tavan kaplama plakaları ısı yalıtımı yapmaktadır. Bunu uygulama yapıp, tekrar ürün satın almak isteyen müşterilerimizden memnuniyet cevabıyla birlikte alıyoruz.

Hammedesi dış cephe mantolama uygulamasında k


Depodan Teslim Alabilir Miyiz? Fiyatlar Uygun Olur Mu?

Depodan ürün teslimi yapılmaktadır. Yerinden aldığınız için fiyatlar daha uygun olacaktır. Zaten ürün detaylarına girildiğinde üst kısımda bulunan "Online Satış" ın altında "


Depo Teslim Ürünlerde Nakliye Var Mı?

Depo teslim ürünlerde nakliye veya kargo yoktur. Müşteri dilerse karşı ödemeli gönderilir. Fakat hacimli ürünler olduğu için kargo bedeli yüklü çıkabilir. Koli ölçüleri so